Informácie o ubytovaní na chate Kanné a jej aktuálna obsadenosť.

Oblastná rada   arrow

Oblastný vodca (štatutárny zástupca oblasti)

Miso-RabatinIng. Michal RABATIN
Narodený:  1985
Skautom od: 1998

Ul. 17. novembra 26, 08301 Sabinov
t.č.: 0908 639 523
e-mail: miso233@gmail.com

Zástupca oblastného vodcu

Mgr. Martin Raškovský – Veľký medveď
Narodený:  1973
Skautom od: 2002

Adresa: RKFÚ Hermanovce
082 35 Hendrichovce

t.č.: 0915 947 711
e-mail: raskovsky@centrum.sk

Vízia volebného obdobia:
Ako zástupca oblastného vodcu by som sa rád popasoval s kancelárskou prácou. Bolo to zároveň naznačené pri definovaní funkcii v novej oblastnej rade. Prijala sa vízia, že zástupca vodcu oblasti,  by mu mal kryť chrbát v administratívnych veciach. Rád by som teda na seba zobral časť tejto práce, ktorú doteraz robil br. Mufi. Snáď sa mi podarí úspešne ho nahradiť.

Oblastný inštruktor

Mgr. Adela TKÁČOVÁ – Delissa
Narodený: 1990
Skautom od: 2002

Sekčovská 17,
080 01 Prešov
email: adela.tkacova1@gmail.com

Od neistého začiatku som sa prepracovala cez radcovanie družiny a vedenie dievčenského oddielu, odkiaľ mám tie najlepšie zážitky, na post zborovej vodkyne až do oblastnej rady, kde zastávam miesto oblastného inšturktora. Okrem oblasti, ktorá je najlepšia na svete som členkou národného tímu Rangersko – Radcovskej akadémie.

Vízia volebného obdobia:
Prepracovaný oblastný radcovský kurz ešte viac nadupať, vychytať chyby a pripraviť pre účastníkov nezabudnuteľne strávený čas, okrem toho podporovať ďalšie naše lokálne vzdelávacie kurzy, poskytovať informácie o národných akciách a kurzoch, a najmä tešiť sa z toho, že ma táto práca baví a napĺňa, byť aktívnou členkou oblastnej rady aj keď až z Bratislavy.

Ekonóm oblasti

Michal MACÁK – Pončo
Narodený: 1985
Skautom od: 2006

Slovenskej jednoty 36,
04001 Košice
email: michal.macak@skauting.sk

Vízia volebného obdobia:
V nasledujúcom období chcem zlepšiť komunikáciu v rámci oblastnej rady, udržať veci minimálne na prevzatej úrovni, samozrejme v spolupráci s účtovníkom oblasti. Pomôcť by som chcel aj s rozvojom a vzdelávaním.

Člen oblastnej rady pre Rozvoj

Michal NOVÁK – Číňan
Nar.: 1989
Skautom od: 2004 (8. samostatný oddiel J. Murgaša Kysak)